ox1gen `' Forums.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ox1gen `' Forums.

ox1gen `' Clan Forums.
 
PortalHomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 x'erotic vs |R9| [DRAW]

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Benny
Admin



Posts : 40
Join date : 2009-11-06

x'erotic vs |R9| [DRAW] Empty
PostSubject: x'erotic vs |R9| [DRAW]   x'erotic vs |R9| [DRAW] EmptySun Nov 08, 2009 7:15 am

bad game. dont know who played, dont know what happened. I was playing only last round.

1st side 9-10

[no screen]

2nd side 10-9

x'erotic vs |R9| [DRAW] Shot0024v
Back to top Go down
Siwyy




Posts : 13
Join date : 2009-11-07
Age : 33
Location : Poznań

x'erotic vs |R9| [DRAW] Empty
PostSubject: Re: x'erotic vs |R9| [DRAW]   x'erotic vs |R9| [DRAW] EmptySun Nov 08, 2009 7:40 am

Gra na warunki z jakimi się zmagaliśmy była zajebista.
Co do adminów,leaderów mam prośbę abyście ogarneli ts-a przed fw załatwiłem sawikowi przerzucenie na nasz kanał przez jakiegoś obcego admina z innego kanału. Mniej więcej w połowie pierwszej rundy miał problemy z połączeniem i wyrzuciło go z ts-a i gry. Ofc zrobił się nowy zakurwisty problem z tym ts-em musiałem minimalizować cod-a i prosić się znów jakiś obcych adminów aby przerzucili naszego sawika.
Drugi problem to Bombel. Rozumiem że każdy z nas był kiedyś młody teksty typu "kurde znów lag i mnie zabili itp" są do wybaczenia. Ci którzy grają przez dłuższy czas na 1.4 wiedzą że R5/R9 są wymagającym przeciwnikiem i remis w tych warunkach jest dobrym wynikiem. Wrócę do bombla nie wiem jak długo grasz w call of duty ale z wielu ust grających na tym fw słyszałem że nie ogarniasz. Chce tylko żebyś pamiętał że w Niemcach straciliśmy dużo punktów przez rush-e a jeżeli deklarujesz się że ogarniesz L to gdy widzisz że jest rush nawet jak zginiesz mów na ts-ie że rush A, i będzie git a nie ja jak ogarniałem alley za szopką wychylając się do głupiego clippa dostawałem head-a bo nie słyszałem od ciebie że rush A (wiadomą rzecza jest że szybciej idzie się do L niż za szopkę)
Bombel MAM NADZIEJE ŻE NIE GNIEWASZ SIE NA NAS. JA TAM DO PRO NIE NALEZĘ ale jeżeli mam słabszy dzień a jest ktos na zmiane z chęcią to zrobie. Ale się w dupke Pana rozpisałem Wink
Back to top Go down
Benny
Admin



Posts : 40
Join date : 2009-11-06

x'erotic vs |R9| [DRAW] Empty
PostSubject: Re: x'erotic vs |R9| [DRAW]   x'erotic vs |R9| [DRAW] EmptySun Nov 08, 2009 7:42 am

kwestia taka. Przegrywacie 1 strone. To za tych co nie ogarniają bierzecie ludzi typu Crazy, ja, Adi, Tur, Lycan obojętnie kto, byle by win był. r9 nie jest wymagającym przeciwnikiem. 1 runde grałem i 2 z łatwością niemowlęcia zabiłem. A co do TS, to faktycznie lekko zrąbane. PW na channel to xer0ftw.
Back to top Go down
d1vx

d1vx


Posts : 6
Join date : 2009-11-07

x'erotic vs |R9| [DRAW] Empty
PostSubject: Re: x'erotic vs |R9| [DRAW]   x'erotic vs |R9| [DRAW] EmptySun Nov 08, 2009 7:49 am

Po 1: Czy Granteq mógłbyś mi dać komuś R SA na ts i nie było by problemu (komuś aktywnemu).
Po 2: Bombel - jak dla mnie zero ogara... przez cały side GER mówił, że mu nie idzie na L and nikomu nie powiedział, że chce zmienić pozycje. Mówił, że ma lagi (masz lagi załatw sube i nie ma problemy - ja zawsze tak robie) jak dla mnie odczułem to jako wymówkę słabej gry.
Po 3: Musimy przestać rushować jak jest 3vs1 4vs1 bo nasz rozpierdalają!!!

Po 4: R9 grało bardzo dobry FW moim zdaniem i nie sądze, że oni są słabi:

Po 5: Benny wszedłeś na ostatnią rundę zabiłeś 2 z dziecinna łatwością i mówisz, że R9 słabe (nocomments).

Nie gniewajcie się za to co napisałem i tak was kocham xD
Back to top Go down
Benny
Admin



Posts : 40
Join date : 2009-11-06

x'erotic vs |R9| [DRAW] Empty
PostSubject: Re: x'erotic vs |R9| [DRAW]   x'erotic vs |R9| [DRAW] EmptySun Nov 08, 2009 8:36 am

Imo r9 nie jest dobre, więc. Nie ma sie co kłócić.
Back to top Go down
duDi




Posts : 6
Join date : 2009-11-08

x'erotic vs |R9| [DRAW] Empty
PostSubject: Re: x'erotic vs |R9| [DRAW]   x'erotic vs |R9| [DRAW] EmptySun Nov 08, 2009 8:46 am

skoro wygraliscie z r5 w ger 10:9 to przy takim samym skladzie od r9 by bylo ladne lanie Smile Wiec nie mow mi benny ze r9 sa slabi, bo to jest ich elita ;]
Back to top Go down
Sawik




Posts : 3
Join date : 2009-11-07

x'erotic vs |R9| [DRAW] Empty
PostSubject: Re: x'erotic vs |R9| [DRAW]   x'erotic vs |R9| [DRAW] EmptyMon Nov 09, 2009 10:07 am

a kto kurwy byl on top xD
Back to top Go down
Sponsored content





x'erotic vs |R9| [DRAW] Empty
PostSubject: Re: x'erotic vs |R9| [DRAW]   x'erotic vs |R9| [DRAW] Empty

Back to top Go down
 
x'erotic vs |R9| [DRAW]
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ox1gen `' Forums. :: Public Forums :: ¬War reports-
Jump to: